Jetë dhe Stil

Kur Angelina Jolie pozonte ‘topless’, këto foto po çmendin internetin (Foto)

Disa fotografi të mëhershme të aktores hollivudiane Angelina Jolie kanë dalë në internet dhe të cilat janë bërë hit me të madhe. Një fotografi e aktores e cila po qarkullon në rrjetet sociale është komentuar shumë nga ndjekësit në rrjetin social ‘Instagram”. Ndonëse kohëve të fundit aktorja duket se nuk …

Artikulli i plotë »

Ajo vuante për ish-in e saj, babai nuk e duron dhe i jep një këshillë që s’ka për ta harruar kurrë(Foto)

Protagoniste e kësaj historie është Daleynee, e cila ishte ndarë me të dashurin e saj dhe nuk po e merrte veten pas kësaj. Por pas marrjes së mesazhit të pabesueshëm të babait të saj, ajo e ndau atë në Twitter dhe menjëherë pas kësaj kjo u bë virale. Të thënit …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku në shtëpi, i vdiq djali 8 vjeç (Video)

Familja 5-anëtarëshe Makolli nga Prishtina, jeton në kushte të vështira. Ata banojnë në shtëpinë e një pjesëtari të komunitetit rom. Të ftohtët dhe gjendja e rëndë sociale i shoqëron ata vit pas viti.Nëna e tre fëmijëve, Sahadete Makolli, thotë se këto kushte kanë bërë që djali i saj tetëvjeçar kishte …

Artikulli i plotë »

‘Pse nuk m’i ke qepur pantallonat?’ këto janë fjalët e fundit të burrit që vrau gruan në Kavajë (Foto)

Pak orë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Kavajë, janë zbuluar fotot e viktimës dhe të autorit. Ata janë fotografuar në oborrin e shtëpisë së tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqësi e blegtoria, përveç rritjes së gjelave të detit, kishin edhe një …

Artikulli i plotë »