Kuriozitete

Shokon balerina e njohur e “Stop” I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! (Pamje Exluzive)

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”. Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin. Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punës që e kishte regjistruar si “Klodiana”

Tradhëtia është një nga format më të qarta se diçka nuk shkon në një marrëdhënie ose thjesht njëri nga partnerët ka probleme dhe drejtohet në krahët e dikujt tjetër.Kësaj radhe rasti vjen nga dy efektivë të policisë që kanë një marrëdhënie të fshehtë jashtëmartesore. Publikimi i bisedës është bërë në …

Artikulli i plotë »

Futet në morg për t’i dhënë lamtumirën e fundit gruas së ndjerë, e zë infermierin duke bërë seks me kufomën e saj – aty filloi kaosi (Pamje)

Një burrë i cili kishte mbetur zemërthyer pas vdekjes së grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zënë infermierin duke bërë seks me kufomën e gruas së tij, në momentin kur u fut në spital për t’i dhënë lamtumirën e fundit. Ai kishte rrahur aq keq maniakun seksual, i cili …

Artikulli i plotë »