Lajme

Aksidentohet deputeti i Kuvendit, flet për herë të parë pas ngjarjes, ja kush e goditi ‘qëllimisht’!

Deputeti i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi ka pësuar një aksident merr vesh Gazeta Lajm. Aksidenti, të cilin e konfirmon edhe vetë deputeti Gashi, ka ndodhur në lagjen Hasanbeg, ku jeton ai. Vetura e Deputetit Gashi është goditur nga mbrapa, nga një veturë që ka lëvizur me shpejtësi të madhe dhe …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 të vdekur e 13 të lënduar shqiptarë…(Kujdes Pamjet)

Është rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhëtarë. Prej gjithë udhëtarëve sa ishin në të 9 persona fatkeqsisht kanë gjetur vdekjen derisa 13 të tjerë kanë marrë lëndime të rënda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte në shpejtësi dhe në momentin …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne Durrës ka edhe të vdekur…

Një teknik ashensori 28 vjeç ka humbur jetën duke montuar një ashensor në një pallat në zonën e Shkozetit në Durrës. 28-vjeçari ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar nga një lartësi e konsiderueshme. Ai është shoqëruar menjëherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra nuk ka mbijetuar.Një tjetër …

Artikulli i plotë »