ShowBizi

Këngëtarja shqiptare përballet në gjyq me futbollistin e Milanit, kjo është arsyeja

Çalhanoglu, i ftuar për të dëshmuar, pranoi se kishte pasur raporte seksuale me këngëtaren shqiptare, por se kishte qenë i kujdesshëm. “Filloi në vitin 2013, kur luaja te Hamburgu. Kishim një miqësi të ngushtë dhe pastaj edhe fjetëm bashkë. Unë kam qenë gjithmonë i kujdesshëm”, deklaroi sot futbollisti i Milanit …

Artikulli i plotë »

Shokon balerina e njohur e “Stop” I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! (Pamje Exluzive)

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”. Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin. Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

Kurdi i “paftuar” futet në emision shkelë hartën e Kosovës, po shikojeni çka i ndodh pastaj

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn. Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i tij…Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn.Derisa po intervistohej …

Artikulli i plotë »

Sot super pjeshkë, por shikoni si dukej dikur Eni Koçi kur nuk kishte asnjë ndërhyrje (FOTO)

Sot është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar, e komentuar mjaft për format e saj fizike të cilat kanë ndryshuar shumë ndër vite. Eni Koçi e pyetur shpesh nëpër intervista nëse ka bërë apo jo ndonjë ndërhyrje estetike në trup apo fytyrë, apo nëse e përdor fotoshopin, është …

Artikulli i plotë »

Vajza seksi Rashel “e çmendur” për Skënderbeun, shihni në krah të kujt është shfaqur në stadium [FOTO]

Në stadiumin “Selman Stermasi” u luajt kryesfida e kësaj jave midis Partizanit dhe Skënderbeut, ndeshje kjo që përfundoi me rrjeta të paprekura. Me një pjesmarrje të konsiderueshme të tifozëve në shkallët e stadiumit, nuk mund të mungonin dhe tifozët “VIP”. Përpos emrave të njohur të sportit dhe politikës në vend …

Artikulli i plotë »

Stresi i përgjigjet Hygertës: Ta ka fal zoti ta përdorësh me njeriun e zemrës, ti ke 300 dashnorë, nuk u lodhe?

Moderatorja e sportit Hygerta Sako u përfshi në një debat me reperin tropojan Stresi.Hygerta tha në një intervistë se nuk e dëgjonte muzikën e Stresit, pasi sipas saj ajo ishte “përdhunim për veshin”.“Nuk e kam dëgjuar kurrë sepse këndon rep dhe nuk dua të them ndonjë fjalë të rëndë…të përdhunoj …

Artikulli i plotë »