Cfar ka Zogu i Shkurte Gashit që ësht lagur ësht bër Qull …


Kengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram.
Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic.

Sikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të zeza, që bëjnë të duket sikur t’i jetë lagur zogu apo e ka te pa Depiluar?!

Për më shumë shikojeni fotografinë e saj të publikuar në Instagram.
11049110_1573930729548976_218055614686283368_n

shkurta-1_1470768053-7745726

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: