Wednesday , 12 December 2018

Lajm i Fundit dhe i shumpritur: Vritet diktatori sirian Bashar Al-Assad?

Agjenci të shumta lajmesh nga Arabia, duke iu referuar burimeve nga qeveria e Rusisë, bëjnë me dije se Assad është varë mbrëmë në një pritë nga roja e tij personale.
“Bashar al-Assad është qëlluar me armë zjarri disa herë. U transferua urgjentisht për në spitalin ne Damaskut dhe vdiq në vazhdim nga një atak kardiak, për pasoj të hemorragjisë së madhe gjatë operacionit kirurgjikal që i ishte nënshtruar”, njoftoi burim informativ i sigurt i qeverisë ruse për agjencinë Al Rasab.
per me shume kklikonii posht ne rekklam dhe shikoeni videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: