LAJM I FUNDIT : Ka humbur jeten djali i H.TH Ngushllime Familjes ..


Hamid Thani një princ në shtetet e Bashkuara Arabe ka nderruar jet pas nje aksidenti Fatal qe kishte ndodhur duke shkuar per nje mbledhje pune qe kishte me disa zyrtar te huaj./ shkruan Lajmi.net

Sic mesohet Hamid Thani ishte nje nder Miliarderet me te medhenj ne shtetet Arabe dhe ishte nje njeri shum human. thuhet se pas vdekjes se tij ne Shtetet e Bashkuara Arabe do shpallet dit Zie / Transmeton lajmi.net
aksidenti32

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: