Wednesday , 12 December 2018

Lajmi Fundit: Pas avionev ushtarak, kto tanke po ju afrohen sot kufirit te Kosoves |VIDEO|

Lajmi Fundit: Pas avionev ushtarak, kto tanke po ju afrohen sot kufirit te Kosoves …Pas provokimit qe beri dje Serbia me avion ushtarak mbi Presheve, sot sipas disa informacioneve tjera Serbia ka nisur disa tanke ne afersi te kufirit me Kosoven.Informata ta pasigurta kan raportuar se tani me prej Nishit jan nisur disa tanke dhe autoblinda por nuk dihet sigurt se a jan destinuar per ne kufirin me kosoven apo jo, me posht kemi edhe nje video te derguar per portalin ton, kliko rek lamen me posht dhe shiko videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: