Wednesday , 12 December 2018

LAJMI FUNDIT: Rrahet rënndën kënngtarja Adelina Tahiri nga burri i saj Maqedonas humb dhe..? (Video)

Këngtarja Adelina Tahiri ka pësuar një rrahje ku si pasojë ka marrë lëndime të rënda,megjithatë flitet se është rrahur nga bashkshorti i saj maqedonas. Po ashtu dhe ka humbur fëmijën që kishte në bark.Për të shikuar videon e publikuar ne media maqedonase shtypni reklamen dhe shikojeni:
Keni kujdes pamjet jan te renda:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: