Wednesday , 12 December 2018

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 të vdekur e 13 të lënduar shqiptarë…(Kujdes Pamjet)

Është rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhëtarë. Prej gjithë udhëtarëve sa ishin në të 9 persona fatkeqsisht kanë gjetur vdekjen derisa 13 të tjerë kanë marrë lëndime të rënda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte në shpejtësi dhe në momentin kur ishte dalur nga tuneli ishte futur në një kthesë duke rënë në humnerë, ja dhe lista e vdekurve, dhe video e tmershme kur rrotullohet autobusi, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: