Wednesday , 12 December 2018

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur..

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të prishtinës.
Raportohet se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Kamerat e regjistruan momentin e atentatit, Ju sjellim edhe videon, klikoni poshte reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: