Wednesday , 12 December 2018

Lajmi fundit : Zvicër shqiptari vret gruan dhe gjinekologun Zvicran arsyeja i zuri mat publikohet video (Kujdes pamjet)

E keni pare Bleonen me te zhveshur se kaq???VIDEO / Duket se kjo prezantuesve televizive apo si te duani quane nuk i pëlqen rrobat.Para pak ditësh, Bleona u shfaq komplet nudo duke gatuar në nje shtepi super luksoze e cila nuk dihet se kujt ishte.Por pak ditë më vonë, ajo u fotografua plotësisht nudo në një klub nate.Epo është pak e vështirë të vendosësh çfarë të veshësh kur del për jetë nate, apo si thoni ju?…Shikoni videon ne vazhdim dhe gjykoni vet, pasi te shtypni mbi reklam hapet video:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: