Wednesday , 12 December 2018

LAJMI I FUNDIT: Kerset lufta bërthamore, Amerika ne ora 12 nates fillon te sulmoje Rusie me raketa te “çmendura”, Trump mjaft durova (VIDEO)

Ruset jan keshilluar qe te grumbullojn ushqimet me te mira ne strehimoret e luftes se trete boterore per shkak te tensioneve ne seri te cilat mund te cojn ne konflikt global. Jeta ne nentok do te jet e zorshme per ata qe duan gjerat e embla. Embelsirat qumshti i kodensuar te gjitha keto duhen te lihen prapa. Per te vazhduar me tej shtype reklamen dhe shikoni videon e plote:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: