Wednesday , 12 December 2018

LAJMI I FUNDIT: Ky është personi që u vra sonte (Foto + Emri)

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy janë plagosur.

Naip Rexhepi (Bellanoca) nga Kumanova është personi i vdekur sonte në Reçicë të Vogël, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një tjetër po nga Kumanova.

Sipas asaj që dihet deri më tani, persona të panjohur që kanë qenë në dy vetura të ndryshme, janë ndalur në rruge dhe janë përleshur mes vete me armë.Videon mund ta shikoni duke shtypur poshte rekklammm, mos e humbisni:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: