Wednesday , 12 December 2018

Lajmi i fundit: Prap hallakam,,Sapo ndodhi ne veri te Mitrovices ka edhe te vrare |VIDEO|

Marko Gjuriq, i cili është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka hyrë ilegalisht në Veri të Mitrovicës, po sillet në Prishtinë. Express ka siguruar pamje nga arrestimji i tij nga forcat policore, që tashmë po e sjell Gjuriqin në Prishtinë.: kjo ishte e tera qe ndodhi diten e djeshme, por sot perseri shohim trazira ne veri te Mitrovices, thuhet se ka edhe persona te lenduar ja disa pamje me video nga vendi i ngjarjes,Per me shume shtypeni rekljamen me posht prit disa sekonda qe te hapet video e plote:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: