Wednesday , 12 December 2018

LAJMI I FUNDIT: Tronditet Beogradi, shpërthim i fuqishëm në Beograd ka edhe të vdekur…

Njjë shperthim i rëndë ka ndodhur sot ne beograd,ku la te vdekur 5 pesrona shkaqet ende nuk dihen se per çka kishte ndodhur.

Por,i gjithe shperthimi ndodhi nga nje vetur me plin.

Po ashtu eshte publikuar edhe video e shperthimit nese je i dobet me mire mos e shiko videon per ta par videon kliko ne reklamen me poshtë.

kliko ne reklam per te pare videon…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: