Wednesday , 12 December 2018

Ngacmoi Noizy-n me postimin e saj, pas reagimit të këtij të fundit, Kylie Jenner habit me veprimin e saj [FOTO]

Në një kohë media ndërkombëtare ‘vlon’ për tradhtinë e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, motrat e saj shihen se nuk e vrasin mendjen. Ato gjatë gjithë kohës postojnë foto provokuese dhe së fundmi e vogla e Kardashian-Jenner mori vëmendjen e medias shqiptare.
Ajo publikoi një foto ku si mbishkrim kishte: “Big body benz, please don’t crashhh”, dhe kjo diçiturë na ngacmoi jo vetëm neve por edhe vetë Noizyn.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë. dhe shikoni cfa ka publikuar ajo..

LINK

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: