Wednesday , 12 December 2018

NJE LAJMI FUNDIT: E pabesueshme, Dritoni vret gruan e tij vetem pse ajo… |VIDEO|

Një grua 42 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Krimi ka ndodhur në një familje emigrantësh shqiptarë.
Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 12:00 te natës. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur (A.B), ndërsa burri i saj (D.B), është arrestuar nga policia, ku në banesë kishin kamera dhe e regjistruan ngjarjen e tmershme, Ju sjellim edhe videon kur Dritoni e vret gruan e tij, Për ta shikuar videon klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video e plote, nëse je i dobët mos e shiko:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: