Wednesday , 12 December 2018

Kundër poreve të hapura, disa receta shumë efikase që përgatiten në shtëpi

Ekzistojnë disa receta alternative të cilat mund të jenë efikase, por që kërkojnë konsultim me dermatologun përpara përdorimit: Recetë e parë: Përzieni lëng domate me disa pika të lëngut të limonit, aplikojeni në fytyrë me top pambuku, prisni për 15 minuta dhe lajeni fytyrën me ujë. Receta e dytë: Përgatisni …

Artikulli i plotë »

LAJMI MESNATES:Rrugët e Stambollit janë stërmbushur me qytetarë, çfarë po ndodh

Me kalimin e orëve janë stërmbushur rrugët e Stambollit me qytetarë që i janë përgjigjur thirrjes për të parandaluar një puç të ri në Turqi, raporton portali Sakte.net Mijëra qytetarë janë drejtuar në rrugën që çon në drejtim të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan dhe e kanë vërshuar sheshin Taksim.

Artikulli i plotë »