Wednesday , 12 December 2018

Po pastronte shtëpinë nga përmbytjet, pickohet nga gjarpri

“Jemi të zhytyr në ujë dhe nuk kemi asnjë ndihëm nga askush, ju lutem na ndihmoni, një nga pjesëtarët e familjes sime është pickuar nga gjarpri”.

Nuk kanë mjaftuar përmbytjet, mungesa e energjisë elektrike dhe i ftohti për një familje në Murqinë të Fushë-Krujës..Per te shikuar videon shtype reklamen posht kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: