Wednesday , 12 December 2018

Sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa…ai ka ndrruar… (Video)

Sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa…ai ka ndrruar… / Zyrtarë nga Spitali Amerikan kanë dhënë detaje për gjendjen shëndetësore të kreut të LDK-së, Isa Mustafa. Kanë thënë se ish-kryeministri para dy ditësh kishte shkuar për trajtim në spital me simptoma gripale.“Ai është duke u trajtuar në spital me terapi. Gjendja e tij është stabile. Në spital do të qëndrojë deri në përmirësimin e gjendjes”..ja cfar thot djali i tij i intervistuar nga nje gazet e prishtines….Video e gjen duke klikuar me poshte n`reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: