Shokon balerina e njohur e “Stop” I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! (Pamje Exluzive)

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”.
Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin.
Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i ishte ngritur…Shtype reklamen me poshte per te pare momentin e rendesishem ku i asaj i shihen te gjithe.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: