Shokuese: Afrona Poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerëzit më të…

Shokuese: Afrona poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerëzit më të…Ndarja e Bleros me Teuta Krasniqin është komentuar për shumë vite që vazhdon të komentohet edhe në ditët e sotshme ku të dy ishin një çift shumë i lumtur deri sa Blero u njoftua me Afronën dhe Teuta me Adonisin. Por edhe më interesante është se dje Afrona publikoi një foto me Bleron në instagram por edhe më interesante është që një koment befasues erdhi nga Teuta, ja cfarë shkruajti ajo, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet foto e komentit:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari: