Arkivat e etiketimeve besoni

Po kjo është gruaja bukuroshe e Xhek setres Naser Rafunes, nuk mund ta besoni se kush është..

Kjo është gruaja bukuroshe e Naser Rafunes, nuk mund ta besoni se kush është….Aktori së fundi është popullarizuar shumë përmes rolit të Xhek Setres në serialin “Çka ka Shpija”, ku ka një karakter mjaftë të veçantë e njëkohësisht qesharak. Derisa në serial është i martuar me Rabijen, që është gjithë …

Artikulli i plotë »

DRITHERUESE: Bëri marredhenie me kalin që e ruante në shtëpi, nuk do ta besoni se çka ndodhi me këtë vajzë (Kujdes Pamjet)

Bëri marredhenie meNjë vajzë, që bëri marredhenie disa herë me një kalë racës se butë, i shpëtoi burgut pasi një gjykatë dëgjoi se si ajo i kishte thënë psikologut se kjo gjë i kishte shkatërruar jetën. Por burgu nuk është asgje ku (J.D) 27 vjeç, i ndodhi edhe më e …

Artikulli i plotë »

‘Xhahidja’ është një zonjë e vërtetë, por nuk do ta besoni, Ja me cilin aktor të njohur turk është e martuar ajo (FOTO)

Në serialin “Nëna” flitet më shumë për domethënien e dashurisë së nënës, keqtrajtimit të një fëmije, sakrificës e të tjera. Një rol të rëndësishëm në këtë serial ka edhe aktroja e njohur turke Gülenay Kalkan. Ajo shfaqet në rolin e “Xhahides”, gruaja e cila e ka rritur Zejnepin dhe është …

Artikulli i plotë »

Më në fund Xhansu e prezanton të dashurin e saj, nuk do ta besoni se me cilin aktorë turk është bashk (FOTO)

Leyla Tanlar në moshë shumë të re filloi karrierën dhe bashkë me të edhe jeta private u bë temë e medieve të mëdha turke. Si e famshme edhe në rrugë fotografohet nga qytetarët e thjeshtë, foto të cilat vërshojnë në rrjetet sociale dhe media. U raportua shumë herë për lidhjen …

Artikulli i plotë »

Rakia e hashashit, shpikja e re e shqiptarëve, nuk do ta besoni sa kushton në treg 1 kg raki

Rrugët e trafikimit të kanabisit nga Shqipëria në Europën Perëndimore duket se përherë e më shumë po ngushtohen. Kjo i ka detyruar shqiptarët të krijojnë mënyra të reja dhe alternative të përdorimit të kësaj bime. Kështu, në zonat e thella të Përmetit, kultivuesit e lëndës narkotike kanë bërë një shpikje …

Artikulli i plotë »

E vogël, e vogël, po rroga e saj do t’ju lë gojë hapur, “S’do ta besoni sa paguhet Melek për një seri të vetme

Beren Gokyildiz ka krijuar një karrierë të suksesshme si aktore falë pjesëmarrjes në serialin turk “Nënë” që së fundmi ka çmendur edhe publikun shqiptar. Vogëlushja madje është nderuar edhe me disa çmime të rëndësishme për rolin e Melek në serial. Por a e merrni dot me mend sesa paguhet ajo …

Artikulli i plotë »

Njihuni me ‘Xhahiden’ nga seriali ‘Nëna’, nuk do ta besoni me kë është e martuar

Në këtë telenovelë flitet më shumë për domethënien e dashurisë së nënës, keqtrajtimit të një fëmije, sakrificës e të tjera, shkruan rtv21. Një rol të rëndësishëm në këtë serial ka edhe aktroja e njohur turke Gülenay Kalkan. Ajo shfaqet në rolin e “Xhahides”, gruaja e cila e ka rritur Zejnepin …

Artikulli i plotë »