Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve djali

E FUNDIT : Djali i Hashim Thaçit problem me sigurimin ne Disko, A e dini kush eshte Baba jem? Ko mju kall krejt (VIDEO)

Endrit Thaçi është djali i vetëm i Presidentit te Kosoves, Hashim Thaçit. Ai për nga pamja fizike ngjan më tepër më të atin se sa nënën, Lumnijen. Ai falë prindërve pasanikë, gëzon një jetë të mirë luksoze. Se çfarë jetë bën Endriti këtë na e tregojnë më së miri fotografitë …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku në shtëpi, i vdiq djali 8 vjeç (Video)

Familja 5-anëtarëshe Makolli nga Prishtina, jeton në kushte të vështira. Ata banojnë në shtëpinë e një pjesëtari të komunitetit rom. Të ftohtët dhe gjendja e rëndë sociale i shoqëron ata vit pas viti.Nëna e tre fëmijëve, Sahadete Makolli, thotë se këto kushte kanë bërë që djali i saj tetëvjeçar kishte …

Artikulli i plotë »

Djali akuzon live të atin: S’të them dot baba, fle me gruan time. Shpërthen vjehrra: E le peng dhe ike në Angli

Historisë së pazakontë që po trajtohet sot në emisionin ‘Me zemër të hapur’ i është shtuar edhe një denoncim i rëndë. Pas dëshmisë së Zenepe Bicit nga Dragostunja e Librazhit, vjen dhe reagimi nga djali, Xhoni Kulli, i cili akuzon babain e tij se po fle me gruan e tij. …

Artikulli i plotë »

Mbi 60 operacione, djali bën çmendurinë tjetër: Do heq 6 brinjë që të më mbërthehen xhaketat / FOTO

Ai që është cilësuar si kukulla njerëzore Ken, Rodrigo Alves, është shprehur se sëshpejti do t’i nënshtrohet një operacioni ku do të heqë 6 nga brinjët e tij, në mënyrë që të ketë një bel më të hollë. Deri më tani Rodrigo u është nënshtruar 60 operacioneve kirurgjikale si dhe …

Artikulli i plotë »