Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve familjes

E dhimbshme: Po ktheheshin nga Gjermania, vdesin 3 persona të familjes Ymeri në aksident

Po ktheheshin nga Gjermania për në vendlindje dhe ka ndodhur një aksident trafiku ku humben jetën tre anëtarët e familjes Ymeri, kjo tragjedi ka tronditur edhe familjarët. Gruaja, djali dhe e reja, kanë humbur jetën. Policia ka arritur menjëher në vendin e ngjarjes, ndërsa kamerat e rrugës e kan regjistruar …

Artikulli i plotë »

DJE U VARROSEN DY VËLLEZËRIT, POR A MUND TA BESONI SE KUSH I SHKOJ SOT PËR NGUSHËLLIME FAMILJES MALOKU NGA MALISHEVA?

Udhëheqësit më të lartë të shtetit, Hashim Thaçi e ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, në pasditen e sotme i kanë shkuar në shtëpinë e familjes së Maloku nga fshati Plloqicë i komunës së Malishevës, familje kjo të cilës iu vranë dy djemtë, Shani e Bahri Maloku, në pragun e shtëpisë …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku në shtëpi, i vdiq djali 8 vjeç (Video)

Familja 5-anëtarëshe Makolli nga Prishtina, jeton në kushte të vështira. Ata banojnë në shtëpinë e një pjesëtari të komunitetit rom. Të ftohtët dhe gjendja e rëndë sociale i shoqëron ata vit pas viti.Nëna e tre fëmijëve, Sahadete Makolli, thotë se këto kushte kanë bërë që djali i saj tetëvjeçar kishte …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Aksident tragjik, vdesin tre anëtarë të familjes Hasani, po ktheheshin nga dasma…

Ngjarje tragjike ka ndodhur para pak castes, ku tre adoleshentë kanë humbur jetën pas një aksidenti në afërsi të fshatit Kosovë e vogël në Lushnjë, ndërsa një i katërt ka arritur të mbijetojë.Mësohet se katër të rinjtë ktheheshin nga një gëzim familjar kur automjeti me të cilin ata po udhëtonin …

Artikulli i plotë »