Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI FUNDIT / Shkurte Gashi martohet me vëllaun e Blerim Destanit, ndanë babain nga 5 fëmijët

Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Gashi është e rezervuar për jetën private. Ajo nuk është parë asnjëherë në shoqëri të ndonjë mashkulli, shkruan arbresh.info. Por, si duket tani më Shkurta ka gjetur personin e jetës. Bëhet fjalë për vëllain e Blerim Destanit, Selimin. Nga burimet e portalit arbresh.info mësohet se ai …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / Zhduket avioni me 239 njerëz e askush s’di asgjë”, shpërthejnë autoritetet, ç’pritet të ndodhë?

Çështja e avionit që u zhduk në vitin 2014 ka mbetur një mister për të gjithë. Avioni “Malaysia Airlines 370” , i cili po fluturonte nga Kuala Lumpur me 239 pasagjerë në bord u zhduk në mënyrë të mistershme.Së fundmi hetuesit australianë kanë dorëzuar raportin e tyre përfundimtar, ku thonë …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi… LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital nga… (Video)

Kjo video e pubikuar nga një faqe në rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, me sy të mavijosur duke bërë thirrje që sistemi politik në vend të ndryshohet pasi, sipas tij, është sistem i dhunës dhe dhuna është e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njëjti, në një emision …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Aksident trafiku në Skënderaj, shtatë persona të… (Kujdes pamjet)

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditë së sotme në rrugën Skënderaj – Turiqevc. Sipas raportimeve të dëshmitarëve, nga kjo përplasje veturash, kanë mbetur 7 persona të lënduar në mesin e tyre dhe një fëmijë 4 vjeçar, transmeton Klan Kosova. Pamjet që janë dërguar në adresë të KlanKosova.tv, tregojnë më …

Artikulli i plotë »