Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

E FUNDIT : Djali i Hashim Thaçit problem me sigurimin ne Disko, A e dini kush eshte Baba jem? Ko mju kall krejt (VIDEO)

Endrit Thaçi është djali i vetëm i Presidentit te Kosoves, Hashim Thaçit. Ai për nga pamja fizike ngjan më tepër më të atin se sa nënën, Lumnijen. Ai falë prindërve pasanikë, gëzon një jetë të mirë luksoze. Se çfarë jetë bën Endriti këtë na e tregojnë më së miri fotografitë …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 të vdekur e 13 të lënduar shqiptarë…(Kujdes Pamjet)

Është rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhëtarë. Prej gjithë udhëtarëve sa ishin në të 9 persona fatkeqsisht kanë gjetur vdekjen derisa 13 të tjerë kanë marrë lëndime të rënda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte në shpejtësi dhe në momentin …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne Durrës ka edhe të vdekur…

Një teknik ashensori 28 vjeç ka humbur jetën duke montuar një ashensor në një pallat në zonën e Shkozetit në Durrës. 28-vjeçari ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar nga një lartësi e konsiderueshme. Ai është shoqëruar menjëherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra nuk ka mbijetuar.Një tjetër …

Artikulli i plotë »