Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

Futet në morg për t’i dhënë lamtumirën e fundit gruas së ndjerë, e zë infermierin duke bërë seks me kufomën e saj – aty filloi kaosi (Pamje)

Një burrë i cili kishte mbetur zemërthyer pas vdekjes së grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zënë infermierin duke bërë seks me kufomën e gruas së tij, në momentin kur u fut në spital për t’i dhënë lamtumirën e fundit. Ai kishte rrahur aq keq maniakun seksual, i cili …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ja se qfarë Po ndodh ne Cyrih të Zvicres Mesojeni do të Mbeteni të Shokuar, Raportohet se …

Auseinandersetzungen zwischen Albanischen Fussballfans und der Polizei. Një termet prej 4.6 shkallë të Rihterit ka goditur juglindjen e Zvicrës. Lëkundjet e tij janë ndier edhe në Austri, Itali dhe Gjermaninë Jugore. Sipas mediave vendase tërmeti ka ndodhur në orën 21:12 minuta. Akoma nuk dihet nëse ka pasur viktima dhe dëme …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT SHOKUESE / Klubi chelsea ne zi ndahet papritur nga jeta trajneri i njohur i klubit fc chelsea / FOTO

Një lajm i trishte ka shokuar sportdashesit britanike kete mengjes.Dermot Drumi, ish-trajneri i Çelsit dhe Krauli Taunështë ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë. 56-vjeçari ka punuar si shef i akademisë te skuadra londineze si dhe ka qënë trajner i ekipit të dytë të Çelsit. Drumi, pas largimit nga …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Rrëzohet një Airoplan në Shqipëri, dyshohet per shume…

Rrëzohet një avion në Shqipëri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se është i “narko-mushkonjave”, duke dyshuar se ne avion kishte shume droge, shkruan tv shenja. Bie një avion në periferi të Lezhës. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit të një mesazhdërguesi në rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / TRAGJIKE , Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare / FOTO-VIDEO

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka Ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit.Një mjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga vetë këngëtarja doli nga rruga dhe …

Artikulli i plotë »

‘Pse nuk m’i ke qepur pantallonat?’ këto janë fjalët e fundit të burrit që vrau gruan në Kavajë (Foto)

Pak orë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Kavajë, janë zbuluar fotot e viktimës dhe të autorit. Ata janë fotografuar në oborrin e shtëpisë së tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqësi e blegtoria, përveç rritjes së gjelave të detit, kishin edhe një …

Artikulli i plotë »