Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

Mendohet se ai e la për punë virgjërie, Xheni “zhburrëron” Benardin me foton e fundit që poston (FOTO)

Një nga lajmet më të bujshme të ditëve të fundit është padyshim ajo e Xhenit dhe Benardit. Çifti që kanë dalë nga spektakli BB dhe që vazhduan për shumë kohë jashtë, por siç duket diferencat e tyre u kanë dhënë fund lidhjes. Megjithëse të ndarë, ata vazhdojnë të jenë çift …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Këngëtari i njohur e përgjakë personin zyrtarë në qendër të Prishtinës dhe ikë (Pamje)

Ilir Tolaj, ish-sekretar i Përhershëm i Ministrisë së Shëndetësisë, është sulmuar fizikisht, pas një zënke në trafik.Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 13:50 në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë.Ambulanca ka ardhur dhe e ka marrë Tolajn, i cili është përgjakur, pasi është sulmuar me një send të fortë, raporton Ekonomia …

Artikulli i plotë »