Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Fantastike: Lajm i madh për shqiptarët/ Anglia merr vendimin e papritur për emigrantët, tani të gjithë…

Një mundësi e artë e duket se ka ardhur nga Britania për të gjithë emigrantët, përfshirë edhe mijëra shqiptarët që e duan të pajisen me dokumenta. Londra njoftoi se çdo qytetar i cili mbërrin në Britani para se zyrtarisht ishulli të dalë nga BE, në mars të 2019-ës, do të …

Artikulli i plotë »

Vaj e britma sonte në QKUK trishtuan të gjithë mjekët dhe pacientët, arsyeja e dhimbshme (Video)

Vaj e britma sonte në QKUK trishtuan të gjithë mjekët dhe pacientët, arsyeja e dhimbshme. Sonte në Prishtinë, një djalosh i ri është therrur me thikë, duke marr lëndime trupore, Ai është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku po merr trajtim mjekësor. Ndërsa policia ka arrestuar edhe të …

Artikulli i plotë »

Po ata më masakruan dhe u tërhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk është më ajo që të gjithë njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty..

Eshte hapur klinika e pare ne Tirane ku doktorreshat punojne gjysme te zhveshura, gje qe ka ber buje te madhe ne rrjetet sociale, a eshte kjo diqka per ti afruar klientet me shume, te afermt me burimet tona nuk kan ber te ditur ende diqka ne lidhje me kete lloj …

Artikulli i plotë »

Trajnerja nga Mitrovica Bella i çmendi të gjithë bodybuilderat me prapanicen e saj i behet çull |VIDEO|

Sipas Albanienshowbiz bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi. Një video të cilën e ka publikuar Bella në rrjetin social Instagram, shihet se si i janë lagur të pasmet nga ushtrimet e intensive. Shtype linkun e kutis me poshte dhe shiko cfar bene …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur..

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Kamerat …

Artikulli i plotë »

Ajo do t’ju lë pa fjalë: Roza Lati e pyet Robertin sa herë në ditë e bën me Nora Istrefin? Ja përgjigja e tij që e befasoi gjithë publikun…

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha, ka rrëfyer sesi ia del të qëndrojë në formë në emsionin “Why Not” të Roza Latit. “Unë mendoj që është gjenetika dhe mënyra ime e jetesës. Ushqimi, palestra, sa më shumë, ujë sa më shumë dhe gjumë pasdite.”-u shpreh Berisha. Por kur pyetet sa …

Artikulli i plotë »

TRAGJIKE: Vaj e britma sote në QKUK trishtuan të gjithë mjekët dhe pacientët, arsyeja e tmershme (Pamje)

Vaj e britma sonte në QKUK trishtuan të gjithë mjekët dhe pacientët, arsyeja e dhimbshme. Sonte në Prishtinë, një djalosh i ri është therrur me thikë, duke marr lëndime trupore, Ai është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku po merr trajtim mjekësor. Ndërsa policia ka arrestuar edhe të …

Artikulli i plotë »