Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve jeten

Thanë se u nda nga Albi Nako, Alba Hoxha rrëfen të vërtetat për raportin me koreografin.. Jeten ma ka..

Kohëve të fundni marrëdhënia me balerinës Alba Hoxhës dhe koreografit Albi Nako kaloi në një seri dyshimesh ku mendohej se mes dyshes kishte një ndërprerje të raporteve. E gjitha kjo mori shkas nga postimet e Albit në Instagram ku ironizonte një prezantuese moti dhe Alba rrjedhimisht me komentet e saj …

Artikulli i plotë »

Një tjetër tragjedi në familjen Preka ku humbën jetën 4 antarë, një person tjetër i familjes vdes, pëson infarkt nga…

Familja Preka ne keto ore po perballet me tragjedi e momente te veshtira!Ndersa do te percjelle ne banesen e fundit edhe vajzen 9-vjeçare, krah babait, vellait dhe motres qe u varrosen nje dite me pare, ato duhet te mendojne tashme jo vetem per gruan e aksidentuar ne spital, por edhe …

Artikulli i plotë »

Kujdes, pamje të rënda! “Missi humb jetën “live” në Instagram, makina bie në humnerë (VIDEO + 18)

Një mbrëmje feste me alkool e muzikë në makinë, ka përfunduar në tragjedi për vajzën më të bukur të Ukrainës. Sofia Magerko 16 vjeçe ka ndërruar jetë pas një aksidenti fatal me makinë. E gjithë skena është xhiruar pasi “Miss Ukraina” dhe mikesha e saj kanë qenë në një video …

Artikulli i plotë »