Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve ketij

Ngacmoi Noizy-n me postimin e saj, pas reagimit të këtij të fundit, Kylie Jenner habit me veprimin e saj [FOTO]

Në një kohë media ndërkombëtare ‘vlon’ për tradhtinë e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, motrat e saj shihen se nuk e vrasin mendjen. Ato gjatë gjithë kohës postojnë foto provokuese dhe së fundmi e vogla e Kardashian-Jenner mori vëmendjen e medias shqiptare. Ajo publikoi një foto ku si mbishkrim kishte: …

Artikulli i plotë »

Këtij i thuhet Shqiptar me Zemër, Shikoni çfarë rrahje i bën serbit (Video)

Shefat Isufi nga Tërnoci i komunës së Bujanocit ka fituar titullin kampion i Evropës në IBF kategoria gjysmë e rëndë. Ai mundi kundërshtarin e tij Slavisha Simonovic nga Serbia gjatë boksimit që u zhvillua në Regensburg të Gjermanisë. Boksier nga Lugina ka arritur të tregojë profesionalizëm e kulturë të lartë …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme: Vritet studentja e këtij fakulteti, po e festonte ditëlindjen e saj të 22-të (Video)

Një studente universiteti është vrarë nga policia në ditëlindjen e saj, pasi u hodh me makinë në mes të një turme njerëzish. 22-vjeçarija ishte duke festuar ditëlindjen kur e çoi makinën drejt një oficeri policie. Ajo u qëllua për vdekje nga një prej kolegëve të tij në Miami Beach, Florida. …

Artikulli i plotë »

Formohet Shteti i tretë shqiptar. Shpërndaje nëse iu gëzove këtij lajmi

Nesër në Hagë, Kuvendi i Çamërisë do ta shpallë Pavarësinë dhe do ta formojë Qeverinë me të gjithë resorët, përfshirë edhe atë të Mbrojtjes. Sipas kryetarit të Shoqatës Çamëria, Festim Lato, nesër do të formohet edhe Forca Mbrojtëse e shtetit çam. Sipas tij, kjo po bëhet me përkrahje ndërkombëtare. Lajmin …

Artikulli i plotë »

Epabesueshme:Ata dëgjuan klithma brenda ketij druri dhe thirën policinë, nuk do ta besoni cfarë gjetën! |VIDEO|

Epabesueshme:Ata dëgjuan klithma brenda ketij druri dhe thirën policinë, nuk do ta besoni cfarë gjetën! |VIDEO| Nese don ta dish se cfar gjeten,duhet te shikosh videon e plote..per te pare videon e plote duhet te klikoni ne reklamen me poshte..per me shume shikoni videon me poshte..tregojani kete video edhe shokut …

Artikulli i plotë »