Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve krasniqi

Ja sa metra larg kanë qëndruar Frashër Krasniqi e Milaim Zeka sot gjatë Seancës

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës tashmë ka filluar.Në Kuvend tashmë përveç deputetëve tjerë, kanë arritur edhe Milaim Zeka e Frashër Krasniqi, të cilët para pak ditësh patën një përleshje mes vete në një emision televiziv.Ndryshe, Policia e Kosovës ia ka ndaluar Krasniqit që t’i afrohet Zekës 5 metra …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi… LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital nga… (Video)

Kjo video e pubikuar nga një faqe në rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, me sy të mavijosur duke bërë thirrje që sistemi politik në vend të ndryshohet pasi, sipas tij, është sistem i dhunës dhe dhuna është e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njëjti, në një emision …

Artikulli i plotë »

Boksieri i njohur shqiptar LUAN KRASNIQI shpreh simpati për Frashër Krasniqin dhe grushtet e tij (Foto)

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi dhe ai nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, janë përleshur fizikisht gjatë përballjes në emisionin ‘Info Magazine’ në Klan Kosova, transmeton Periskopi. Situata eskaloi kur deputeti Zeka e quajti ‘dhunues’ e ‘rrugaç’ deputetin e VV’së Frashër Krasniqin, i cili u ngrit dhe …

Artikulli i plotë »

‘O Frashër a po del n’debat me mu, se e ke gjetë but te Milaim Zeka’, kështu i përgjigjiet Krasniqi

Rrahja e dy deputëve të Kuvendit të Kosovës, sonte ka bërë bujë në gjithë vendin. Kjo ngjarje ka nxitur debat e polemika të mëdha mes qytetarëve dhe partieve politike, shkruan Gazeta NewBorn. Pas ngjarjes deputeti i LVV-së, ka marrë shumë komente e mesazhe në Facebook. Disa prej tyre janë kur …

Artikulli i plotë »

Rrahja Krasniqi-Zeka? – Këto janë rrahjet më të ‘famshme live’ të politikanëve (Video)

Opinioni publik kosovar është tronditur sonte kur në debatin televiziv ndërmjet dy deputetëve, Frashër Krasniqi i Vetëvendosjes dhe Milaim Zeka i Nismës, ka shpërthyer dhuna. Dhuna pasoi pas shumë fyerjeve nga të dy deputetët, kur fillimisht Krasniqi i hodhi ujë Zekës e më pas edhe e sulmoi me grushte, shkruan …

Artikulli i plotë »