Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

Lajmi i Mëngjesit, tronditet Drenica ajo çfar po ndodh atje ësht Katastrofale…

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditë së sotme në rrugën Skënderaj – Turiqevc.Sipas raportimeve të dëshmitarëve, nga kjo përplasje veturash, kanë mbetur 7 persona të lënduar në mesin e tyre dhe një fëmijë 4 vjeçar. Pamjet që janë dërguar në adresë të KlanKosova.tv, tregojnë më së miri gjendjen e …

Artikulli i plotë »