Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI I FUNDIT: “Hakmerren” serbët e Veriut, ja çfarë bëjnë tani..

Pas arrestimit të djeshëm të Marko Gjuriq, banorët serbë në veri të vendit kanë bllokuar rrugën në drejtim të komunës së Leposaviqit. Ata kanë vënë barrikada në fshatin Rudar të Zveçanit, ku kanë vendosur një kamion dhe një ekskavator, çka pamundëson qarkullimin në këtë pjesë, njofton Klan Kosova. Kështu rruga …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Arrestimi i Gjuriqit, Presidenti Serbisë, Aleksandër Vuçiqi jep urdhër: Lirojeni ose..

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq e ka thirrur për sonte në orën 19:30 mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare pas lajmit për arrestimin e drejtorit të së ashtuquajturës “Zyrë për Kosovën” në Qeverinë serbe:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm me poshte::Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm me poshte: :Ja …

Artikulli i plotë »

Mediat Shqipeatare e shpallen te vdekur, arrin lajmi deri te vllau i tij. Ai shkruan.. O të pa shpirtë, Vellau imë është i sëmur, por nuk ka vdekur..

Gjatë ditës së djeshme është përhapur një gënjeshtër se Sylvester Stallone ka ndërruar jetë. Twitter dhe rrjetet e tjera socila kishin “shpërthyer” me mesazhe ngushëllimi për aktorin, shkruan lajmi.net. Madje, kjo nuk ishte hera e parë që aktori është viktimë e lajmeve të rrejshme, ngase edhe para 1 viti e …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 të vdekur e 13 të lënduar shqiptarë…(Kujdes Pamjet)

Është rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhëtarë. Prej gjithë udhëtarëve sa ishin në të 9 persona fatkeqsisht kanë gjetur vdekjen derisa 13 të tjerë kanë marrë lëndime të rënda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte në shpejtësi dhe në momentin …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne Durrës ka edhe të vdekur…

Një teknik ashensori 28 vjeç ka humbur jetën duke montuar një ashensor në një pallat në zonën e Shkozetit në Durrës. 28-vjeçari ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar nga një lartësi e konsiderueshme. Ai është shoqëruar menjëherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra nuk ka mbijetuar.Një tjetër …

Artikulli i plotë »