Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Rrëzohet një Airoplan në Shqipëri, dyshohet per shume…

Rrëzohet një avion në Shqipëri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se është i “narko-mushkonjave”, duke dyshuar se ne avion kishte shume droge, shkruan tv shenja. Bie një avion në periferi të Lezhës. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit të një mesazhdërguesi në rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »