Arkivat e etiketimeve ndodhi

Britmë e tmerrshme: Xhini paraqitet në xhami, duke falë namazin.. Ja çka ndodhi pastaj (VIDEO)

Një skenë dhe moment tepër i tmershëm është plasuar me një video në Youtube, shkruan Gazeta NewBorn. Aty shihet se si një namaz falës gjat Namazit të Teravisë (siduket diku në vendet arabe) i paraqitet Xhini ku nuk mund ta duron leximin e Kur’anit nga imami, transmeton Gazeta NewBorn. Gjatë …

Artikulli i plotë »

E frikshme.. Ja çka i ndodhi referit që ia fali lojën Realit pak minuta pasi u kry loja (Pamje)

Ndeshja e sotme çerekfinale ndërmjet Real Madriti dhe Juventuesit ishte një dramë e vërtetë, shkruan Gazeta NewBorn.Real Madriti ishte duke pësuar debakël deri në minutat shtesë të lojës nga Juventuesi me rezultat 0:3, por për çudi nuk humbi!Ishte referi ai i cili në sekondat e fundit e bëri penalti për …

Artikulli i plotë »

Modeli në klipin e Encës: Vetëm Enca e din cfa ndodhi në shtrat, ishte e pa përmbajtshme..

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, muajin e kaluar solli projektin e saj më të ri muzikor, “Dua”. Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga publiku dhe këtë e dëshmojnë edhe miliona klikimet që projekti numëron në kanalin YouTube. Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni cfar ka deklaruar modeli …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa…ai ka ndrruar… (Video)

Sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa…ai ka ndrruar… / Zyrtarë nga Spitali Amerikan kanë dhënë detaje për gjendjen shëndetësore të kreut të LDK-së, Isa Mustafa. Kanë thënë se ish-kryeministri para dy ditësh kishte shkuar për trajtim në spital me simptoma gripale.“Ai është duke u trajtuar në spital …

Artikulli i plotë »

Cifti shkoi në pub në Tiranë për t’u argëtuar, por ja çfarë u ndodhi në 3 të natës..

Deri këtu nuk ka asnjë gjë të veçantë, por problemi nis në momentin që këngëtarët duhej të dilnin në skenë për të argëtuar publikun që kishte ardhur enkas për ta. Endri dhe Stefi Prifti, bashkë me Aleksandër Gjokën, nuk nxorën asnjë tingull muzikon nga fyti i tyre, për shkak të …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme! Kështu ndodhi ngjarja ku u mbeti i vrarë Rexhepi dhe u plagosën dy të tjerë (Video)

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy janë plagosur. Naip Rexhepi (Bellanoca) nga Kumanova është personi i vdekur sonte në Reçicë të Vogël, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një tjetër po nga Kumanova. Sipas asaj që dihet deri më tani, persona të panjohur që kanë qenë në dy vetura …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur..

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Kamerat …

Artikulli i plotë »

DRITHERUESE: Bëri marredhenie me kalin që e ruante në shtëpi, nuk do ta besoni se çka ndodhi me këtë vajzë (Kujdes Pamjet)

Bëri marredhenie meNjë vajzë, që bëri marredhenie disa herë me një kalë racës se butë, i shpëtoi burgut pasi një gjykatë dëgjoi se si ajo i kishte thënë psikologut se kjo gjë i kishte shkatërruar jetën. Por burgu nuk është asgje ku (J.D) 27 vjeç, i ndodhi edhe më e …

Artikulli i plotë »