Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve ngushllime

Sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa…ai ka ndrruar… (Video)

Sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa…ai ka ndrruar… / Zyrtarë nga Spitali Amerikan kanë dhënë detaje për gjendjen shëndetësore të kreut të LDK-së, Isa Mustafa. Kanë thënë se ish-kryeministri para dy ditësh kishte shkuar për trajtim në spital me simptoma gripale.“Ai është duke u trajtuar në spital …

Artikulli i plotë »

Ngushllime Familjes, Nje dite pas fitores Levizja VETVENDOSJE! shokohet me këtë lajm

Ka vdekur në moshë të re Albadrit Sejdijaj nga Mitrovica. Albadriti ishte aktivist i shquar i Lëvizjes Vetëvendosje, madje në zgjedhjet e së dielës ishte ndër aktivistët kryesor që organioi fushatën e Vetëvendosjes në këtë qytet, raporton Gazeta NewBorn. Sejdijaj, vdiq sonte dhe menjherë pas marrjes së lajmin kanë shpërthyer …

Artikulli i plotë »