Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve prishtines

Britma tmerruese midis Prishtinës: ”A ka naj burr naj kun, oj nana jeme”.. (Video+18)

Në rrugën ‘Shpëtim Robaj’ në lagjen Taukbahqe në Prishtinë, një person dyshohet se është plagosur me thikë. Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka konfirmuar rastin. “Një person dyshohet të jetë therur me thikë dhe po merr tretmanin e nevojshëm në QKUK. Policia është duke u marrë …

Artikulli i plotë »

Çifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO, 18+)

Një çift është filmuar nga një person teksa po shkëmbenin mes vete puthje të nxehta, prapa në veturë, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos që e ka dërguar një lexues i ‘Gazeta Blic’ ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë. Në video shihen një grua dhe një burrë të ulur …

Artikulli i plotë »

Shqetësuese: “Balena Blu” arrin edhe tek fëmijët e Prishtinës (Video)

Loja e rrezikshme kompjuterike, “Balena Blu”, ka nisur të praktikohet edhe në Republikën e Kosovës. Indeksonline ka incizuar disa adoleshentë nga Prishtina të cilët komentojnë këtë lojë që deri më tani ka marrë jetën e qindra fëmijëve nëpër gjithë botën. Ndërsa, autoritetet e sigurisë në vend kanë konfirmuar se janë …

Artikulli i plotë »

Mbahet ushtrim për viktima të shumta në Aeroportin e Prishtinës (Foto)

Të martën, më 16 maj, KFOR’i mori pjesë në një ushtrim të përbashkët në koordinim me autoritetet vendore për të testuar procedurën emergjente që do të zbatohej në rast të ndonjë incidenti në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës. Sipas një njoftimi nga KFOR’i, gjatë ushtrimit, një avion me rreth …

Artikulli i plotë »

Publikohet Pjesa e dyte shikone se me sa plumba vritet gruaja nmes të Prishtines .

Vritet një grua në Prishtinë by kohanet Rreth orës 22:00 në lagjen “Mati”, në rrugën “Muharrem Fejza” ka ndodhur një vrasje. E vrarë ka mbetur një grua, kurse i plagosur ka mbetur një burrë, i cili po trajtohet në QKUK, transmeton Koha.net. Në komunikim për portalin Koha.net, zëdhënësja policore Flora …

Artikulli i plotë »