Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve shiko

Shiko cka i ben Mafia Greke Shqiptarit…eshte e Tmerrshme!!!

Shiko çka i bën Mafia Greke Shqiptarit, është e tmerrshme…Greqi- Gjendet i rrahur barbarisht në tokën greke shtetasi shqiptar Erjon Çaushaj.38-vjeçari është gjetur nga policia greke në fshatin Kallpaq pranë Janinës. 38- vjeçari u transportua nga Kakavija me një ambulancë të Gjirokastrës drejt qytetit e Fierit dhe për shkak të …

Artikulli i plotë »

20-vjeçarja nga Lezha kryen marrëdhënie intime me të moshuarin për para. Shiko Videon

Kryerja e marrëdhënieve seksuale është një mënyrë fitimi që mund të zgjedhin shumë vajza pa përkrahje, por kjo nuk është arsye për të paragjykuar jetën e të tjerëve.Ekspozimi i këtyre veprimeve të pahijshme në vende publike është e gabuar pasi rreth e rrotull mund të ketë fëmijë që i shohin …

Artikulli i plotë »

Tmerr në një thertore, lopa goditet mizorisht në kokë. Shiko Videon

Kjo video e cila është filmuar në Vietnam, tregon disa punëtorë të cilët po godasin një lopë me cekiç në kokë. Videoja bëri që autoritetet australiane të pezullonin eksportet në tre thertore të Vietnamit, pasi kafshët kryesisht lopët vijnë nga eksportet australiane. Ministri i Bujqësisë i ka përshkruar pamjet të …

Artikulli i plotë »

Skandaloze: Teuta Krasniqit i del video nudo. Shiko VIDEO-n ku ajo shfaqet cullak

Teuta Krasniqi është protagonistja kryesore e filmit “Distant Angels”, në të cilin ka punuar qe një kohë. Aktorja mjaft e përfolur në vitet e fundit, në këtë projekt luan krahas aktorit të njohur, Nik Xhelilaj. Ndërkaq, filmi është prodhim i Gjergj Xhuvanit, kurse aty luan edhe Rinaldo Rocco. Prive ka …

Artikulli i plotë »