Arkivat e etiketimeve shikoni

Shikoni se si “eskalon” Ramush Haradinaj: O bina naj mish o ti djal, do mish… (Video)

Sot, të pranishëm në Koshare ishin edhe presidenti Thaçi, kryeministri Haradinaj, ministra, zëvendës ministra, deputetet, zyrtarë te institucioneve partive politike në Kosovës, dhe një numër i madh i qytetarëve të venditDuke shikuar këtë video, në një moment dëgjohet kryeministri Ramush Haradinaj duke kërkuar më shumë mish, që si duket nuk …

Artikulli i plotë »