Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve shqiptar

Homoseksual shqiptar rrëfen: Prindërit e mi ma sollën një vajzë nga Maqedonia, për tu martuar me të, por …

Unë nuk e di cilin person do takoj, por ai ka kaluar një fëmijëri dramatike dhe rininë në një familje ortodokse muslimane nga Maqedonia. Vetëm dhuna trupore dhe shpirtërore duhet të kenë qenë përditshmëri e tij, shkruan media zvicerane tilllate.com. Unë e takoj Arianin (emri i ndryshuar) në restorantin e …

Artikulli i plotë »

Haradinaj: Erdoganin s’e kam vëlla, unë jam shqiptar, mos të harron që ne nuk jemi kurd, ne i kemi ba ball Jugosllavis..

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë sot në një fjalim të tij se është i pikëlluar që në Kosovë u shkarkuan nga kryeministri, shefi i AKI-së dhe ministri i Punëve të Brendshme dhe e ka pyetur Ramush Haradinajn se nga kush po i merr këto urdhra. Erdogan këto …

Artikulli i plotë »

Vritet me armë zjarri ligji i rrugeve te Tiranes i njohur shqiptar (Kujdes Pamjet)

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Viktima i identifikuar si shtetasi Memli Begalla, reperi i njohur shqiptar u gjet i shtrirë në trotuarin e një pallati në rrugën Nikolla Tupe, në zonën e ish-Bllokut, në kryeqytet..Reperi është qëlluar me armë zjarri në momentin që po …

Artikulli i plotë »

A do të martoheshe me një shqiptar? Vajzat serbe habisin me përgjigjet |VIDEO|

Serbët dhe shqiptarët nuk mund të bashkëpunojnë së bashku apo edhe të jetojnë në të njëjtin mjedis, ndërkohë që gati askush nuk është i gatshëm që të kurorëzohet me njëri-tjetrin, pra serb me shqiptar dhe anasjelltas. Një portal serb ka realizuar një anketë në rrugët e Beogradit, duke i pyetur …

Artikulli i plotë »

Këtij i thuhet Shqiptar me Zemër, Shikoni çfarë rrahje i bën serbit (Video)

Shefat Isufi nga Tërnoci i komunës së Bujanocit ka fituar titullin kampion i Evropës në IBF kategoria gjysmë e rëndë. Ai mundi kundërshtarin e tij Slavisha Simonovic nga Serbia gjatë boksimit që u zhvillua në Regensburg të Gjermanisë. Boksier nga Lugina ka arritur të tregojë profesionalizëm e kulturë të lartë …

Artikulli i plotë »