Arkivat e etiketimeve shqiptare

Kjo eshte valltarja e njohur Shqiptare qe cmend te gjith, por plakushi nuk permbahet ia fut 50 euro në c*ca…. |VIDEO|

Valltarja e njohur Shqiptare cmend te gjith,ja si ja fut plakushi 50 euro ne c*ca.. Nje video qe po shperndahet neper rrjetin social,aty shihet nje valltare duke vallzuar,por ajo qe beri shume buje ne rrjetin ku shihet plakushi ia fut 50 euro por reagimi i saj do tju befasoj te …

Artikulli i plotë »

Plas rrjeti dy kengtaret Shqiptare puthje e prekje live ne emision por ajo cfar ben moderatori do tju befasoje.. |VIDEO|

Iva Aliko u bë e njohur nga të gjithë pas deklaratave se ishte e lidhur me një deputet të martuar nga Kosova. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk ndalet së postuar foto të nxehta dhe provokuese .Plas rrjeti dy kengtaret Shqiptare puthje e prekje live ne emision …

Artikulli i plotë »

Rrëfim shokues nga Çiljeta, para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se…

Siç njihet në estradën shqiptare Çiljeta Xhilaga është një ndër femrat më provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Por ajo në një intervist tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, ajo …

Artikulli i plotë »

Rrëfim shokues nga Çiljeta, para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se…

Siç njihet në estradën shqiptare Çiljeta Xhilaga është një ndër femrat më provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Por ajo në një intervist tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, ajo …

Artikulli i plotë »

Rrëfim shokues nga Çiljeta, para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se…

Siç njihet në estradën shqiptare Çiljeta Xhilaga është një ndër femrat më provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Por ajo në një intervist tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, ajo …

Artikulli i plotë »

Tani sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga…

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare Merita Sulejmani qe kendonte tek Princesha Palace ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ndodhi përplasja mes dy makinave që ishin me një shpejtësi prej …

Artikulli i plotë »

Rrefehet vajza shqiptare: Shefi im i ‘tërbuar’ në zyrën e policis, më tha do të bësh marredhenie me mua, ose un ty do të…. (Video)

Një vajzë e re duket se ka rënë në ‘grackën’ e mashtrimeve për një vend punë më të mirë. Ajo provokoi shefin e saj me shpresën se nëse ata lidheshin ai do t’i jepte një vend pune më të mirë, por nuk ndodhi kështu. Ja çfarë shkruan ajo, “Unë jam …

Artikulli i plotë »