Arkivat e etiketimeve tronditet

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur..

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Kamerat …

Artikulli i plotë »

Kjo është fuqia e Zotit.. Tronditet bota, shikoni çfarë po ndodh në Amerikë |VIDEO|

Për shkak të stuhisë së madhe, deti ka kaluar shtratin dhe ka përfshirë gjithë qytetin, duke mbuluar rrugët dhe shkaktuar dëme të mëdha. Florida po ndjen peshën e uraganit Irma. 3,4 milionë shtëpi kanë mbetur pa energji elektrike dhe disa pjesë të Majemit janë mbuluar nga uji. Stuhia preku fillimisht …

Artikulli i plotë »

Tronditet Zvicra, Vrasje si në FILMA, viktima janë shqipetar nga.. Ja emrat .. |VIDEO|

Viktimat e vrasjes së mbrëmshme që ndodhi në kafen “Caffe 25”, në Bazel të Zvicrës janë qytetare nga Kosova, duke ju refertuar burimeve të policise kantonale te Bazelit. Viktimat nga vrasja e mbrëmshme në Bazel të Zvicrës, hanë dy shqiptar, 27 dhe 39 vjeçar me shtetësi shqiptare, ndërsa edhe i …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia seks me të bijën 13-vjeçare: Vajzën e doja (Video)

Vangjel Selimi është 21-vjeçari i cili u vu në prangat e policisë së Sarandës pasi u kallëzua për veprën penale ”marrëdhënie seksuale me të mitur”.Kjo vepër penale dënohet me 7 vite heqje lirie dhe kallëzimi erdhi pikërisht nga nëna e vajzës.21-vjeçari është pjesëtar i komunitetit rom, banon në fshatin Çukë, …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia: Zbulohet vrasja misterioze e Sokol Oldashit pas 5 viteve,ja çfar u gjet te makina…

Makina e Deputetit te Partise Demokratike, Sokol Olldashi e cila eshte aksidentuar duke dale nga rruga ne aksin Tirane-Elbasan, prane fshatit Kerrabe dhe per pasoje ai ka humbur jeten.Është zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore e vdekjes së deputetit demokrat Sokol Olldashi.-Sipas ekspertizës thuhet se nuk është konstatuar përdorim i lëndëve të huaja …

Artikulli i plotë »