Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet Kosova ja se çfar ka bër Atentatori i Nismas me thikë …

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për tentim-sulmin që është bërë sonte tek selia e “Nisma”-s në Prishtinë. Organet e sigurisë kanë konfirmuar për “Indeksonline” se i dyshuari, sipas familjarëve, kishte probleme mendore. “Ju njoftojmë se rreth ores 22:21 eshte pranuar informata se nje person gjendet brenda rrethojave te nje …

Artikulli i plotë »

Tronditet Maqedonia: Aksidentohet Betmeni kreu i protestave thuhet se ai ka … (FOTO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në bulevardin “Aradhet e Partizanëve”. Në aksidentin ka qenë i përfshirë edhe Bogdan Ilievski- Betmen, njëri nga udhëheqësit e iniciativës “Për Maqedoni të përbashkët”. Ai në rrjetin social facebook ka shpejguar se si ka ndodhur aksidenti. Sipas tij makina në …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Po ndodh tani Tronditet Kosova Hashim Thaci Selam Vuciqit Do tju Vijm në ….

"Kosova eshte Serbi" ne trenin serb by GazetaExpress Ka nisur konferenca për media e Kryeministrit të Serbisë, Aleksandar Vucic, i cili ka thënë se drejt Mitrovicës është nisur nje tren udhëtarësh e jo një tank. Kryeministri serb ende nuk ka komentuar faktin që treni mban mbishkrimin “Kosova është Serbi”, raporton …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi Tronditet Estrada Shqiptare Këngtari i njohur Behet për Spital (FOTO+VIDEO)

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj, i cili vitin që lamë pas ishte mjaft aktiv në spektakle të ndryshme, është bërë për spital. Ai ka postuar një foto në rrjetin social snapchat, ku shihet që nuk është gjendje të mirë shëndetësore dhe është shtrirë në spital, shkruan Magazina.al. Ndërkaq fotos ia …

Artikulli i plotë »