Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve tronditet

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne Durrës ka edhe të vdekur…

Një teknik ashensori 28 vjeç ka humbur jetën duke montuar një ashensor në një pallat në zonën e Shkozetit në Durrës. 28-vjeçari ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar nga një lartësi e konsiderueshme. Ai është shoqëruar menjëherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra nuk ka mbijetuar.Një tjetër …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti Shqiptar : Deklarata “bombë”: “Pas Tahirit, dorëhiqet edhe Edi Rama!”

Portali spjv.it ka arritur të marrë tekstin e fjalës së dorëheqjes të kryeministrit Edi Rama pas protestave të opozitës dhe vendimit të mos futjes në zgjedhje me Ramën si kryeministër. Në të vërtetë teksti në fjalë është gjendur në një prej emaileve të këshilltarëve të tij më kryesor në Kryeministri, …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti shqiptar: Pas skandalit Jep dorëheqje edhe Edi Rama?

Portali spjv.it ka arritur të marrë tekstin e fjalës së dorëheqjes të kryeministrit Edi Rama pas protestave….Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Saimir Tahiri, ka dhënë dorëheqje.Lajmin e ka bërë të ditur portali Lapsi.al, duke u bazuar në burimet e veta pranë qeverisë.Siç raporton portali, gjatë paradites ministri Tahiri ka zhvilluar …

Artikulli i plotë »