Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet Shqiperia: Saimir Tahiri tenton të Vetvritet ja detajet…

Arrestimi i Moisi Habilajt në Itali ka tronditur politikën shqiptare, pasi në përgjimet që kanë bërë autoritet italiane ka dalë edhe emri i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit.Në një statusi në profilin e tij në “Facebook”, Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit për Mjedisin në Partinë Demokratike ka publikuar “15 të …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »

E fundit harroni zgjedhjet në Kosovë / Tronditet Shqipëria , sapo ndodhi ka të vdekur e të plagosur …

Dy persona kanë mbetur të plagosur dhe disa te vdekur pas të shtënave me armë zjarri në Shëngjin të Lezhës. Policia e Lezhës bën me dije se, një prej të plagosurve është K.B 50 vjeç, ndërsa personi tjetër nuk është identifikuar ende. Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka …

Artikulli i plotë »