Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve tronditet

Para 17 vitesh kishte mbyllur lekë në bankë, i moshuari tronditet kur shkon t’i tërheqë (VIDEO)

I pazakontë mund të quhet rasti i një 75-vjeçari, i cili para 17 vitesh kishte mbyllur lekë në një llogari bankare. Në këto moshë, ai kishte vendosur që të tërhiqte kursimet, por mbeti pa fjalë.75-vjeçari me inicialet Sh.I, kishte derdhur në llogari një shumë ta caktuar parash, që në vitin …

Artikulli i plotë »

Tronditet Serbia nga kjo deklaratë e Edi Ramës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, u shpreh i vendosur se nëse Serbia prekte qoftë edhe 1 centimetër të territorit të Kosovës,Shqipëria e Kosova do të ishin të gatshme t’i kundërpërgjigjeshin. I ftuar në emisionin “Zona e Debatit” në Klan Kosova,Rama tha se “shqiptarët,Shqipëria dhe Kosova,janë bashkë për të promovuar paqen,por …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, këngëtari i njohur i vendit (Foto)

Ka vdekur në moshë të re këngëtari i njohur i estradës shqiptare. Familjarë, miqë e bashkëpunëtor të Mentorit janë prekur nga lajmi për vdekjen e tij.vip Mentor Ejupi, vdiq me 17 korrik, derisa lajmin për vdekjen e tij e kanë shpërndarë, aktorë, artistë, këngëtarë e bashkëpunëtorë të të ndjerit…per me …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, këngëtari i njohur i vendit (Foto)

Ka vdekur në moshë të re këngëtari i njohur i estradës shqiptare. Familjarë, miqë e bashkëpunëtor të Mentorit janë prekur nga lajmi për vdekjen e tij.vip Mentor Ejupi, vdiq me 17 korrik, derisa lajmin për vdekjen e tij e kanë shpërndarë, aktorë, artistë, këngëtarë e bashkëpunëtorë të të ndjerit…per me …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit: Tronditet bota e muzikës, vetëvritet një artist i madh (Foto/Video)

Këngëtari i grupit Linkin Park, Chester Bennington është vetëvrarë, raporton TMZ. “Burime na tregojnë se këngëtarë ka varur veten në një banesë private në Palos Verdes Estates në Los Angeles. Trupi i tij është zbuluar para orës 9”, shkruan TMZ. Bennington, 41 vjeç, ishte i martuar dhe kishte 6 fëmijë …

Artikulli i plotë »