Arkivat e etiketimeve video

Forma e gjirit tuaj mund t’ju tregoj gjininë e bebes që do të lindni (Video)

Gratë përpiqen të vlerësojnë disa gjëra nga përplasja e tyre. Dhe shpesh parashikimi gjinor i bazuar në madhësinë e përplasjes bëhet pa ndryshim një kalim kohe e preferuar. Një nga shenjat për të bërë parashikimin është se përplasja e foshnjës, Per me shume shtypeni rekklamm me posht dhe hapet video …

Artikulli i plotë »

Ja në çfarë pozicioni duhet të bëni mardhenie ,për të ngelur shtatzënë/VIDEO ME ILUSTRIM

Pozicionet më të mira janë kur burri është mbi gruan, i tillë është pozicioni i misionarit. Mashkulli penetron më thellë dhe shpejtësia me të cilën sperma kalon në vaginë është më e lartë. Logjikisht çdo pozicion që shkon kundër gravitetit mund të ngadalësojë ngeljen shtatzën, ndaj këshillohet që mashkulli të …

Artikulli i plotë »

Për vitin 2017 kjo shtëpi e shqipëtarit nga Gjakova u zgjodhë më e mira në ballkan |VIDEO|

Dihet që shtëpitë tani kanë një arkitektur te ndryshme, duke përdorur ata moderne, ato helene, antike e shumë të tjera. Por një ndër shtëpit më të bukra të kosovës është zgjedhur e atij nga Gjakova, vërtet një shtëpi e mrekullushme.. Shikoni Videon më poshte.. Klikoni linkun me poshte, dhe ju …

Artikulli i plotë »

I ati e ka lënë vajzën me 14 qen, ajo që pa kur u kthye e shokoi …(Video)

Vogëlushja ishte tepër e lumtur, fatlume dhe e gëzueshme, ndërkaq qentë e kanë ndjekur në çdo hap. Fusha e gjelbër në Norvegji, mali në prapavijë dhe një “bandë” e madhe. Vajza është e rrethuar me 14 qen, të rritur, mirëpo edhe me qen të vegjël rojtarë delesh, transmeton Telegrafi.Babai menjëherë …

Artikulli i plotë »

Po rrefehem para ty Ardit: Jam 27 vjeçare, vjehrri më dhunon rregullisht, por një natë vendosa ta…(Video)

Rrëfimi Tronditës nga Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeçare, vjehrri më dhunon rregullisht, por një natë vendosa ta…(Video)Një 27 vjeçare rrëfen tmerrin e jetës që ka përjetuar për vite të tëra. “Isha martuar më mësit në një fshat të thellë të atij rajoni prej nga vija edhe unë”, nis rrëfimin (A.B) …

Artikulli i plotë »